Transport

Rozkłady jazdy autobusów i innych środków transportu

Autobusy

Głównym środkiem transportu publicznego w Sochaczewie są autobusy obsługiwane przez firmę PKS Sochaczew. Sieć autobusowa obejmuje zarówno centrum miasta, jak i jego dzielnice oraz pobliskie miejscowości.

Rozkłady jazdy autobusów dostępne są na stronie internetowej PKS Sochaczew

Bilety na autobusy można kupić u kierowcy lub w automatach biletowych. Można również kupić bilety całodniowe lub tygodniowe.

Pociągi

Przez Sochaczew przebiegają dwie linie kolejowe: Warszawa – Kutno i Warszawa – Toruń. Dworzec kolejowy w Sochaczewie znajduje się w centrum miasta, przy ul. Żwirki i Wigury. Z dworca można dojechać pociągami do Warszawy, Łodzi, Torunia, Kutna i innych miast.

Rozkłady jazdy pociągów dostępne są na stronie internetowej PKP Intercity

Dodatkowe informacje

  • Taksówki: W Sochaczewie działa wiele firm taksówkowych. Taksówki można zamówić telefonicznie lub zatrzymać na ulicy.
  • Wypożyczalnie samochodów: W mieście znajdują się również wypożyczalnie samochodów, gdzie można wypożyczyć auto na krótki lub dłuższy okres czasu.
  • Rower: Sochaczew posiada dobrze rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych, co czyni go idealnym miejscem do zwiedzania na dwóch kółkach. Rowery można wypożyczyć w kilku punktach w mieście, m.in. w Bike Parku przy ul. Żwirki i Wigury.

Podróżowanie po Sochaczewie jest łatwe i wygodne. Dostępnych jest wiele różnych środków transportu publicznego, a także ścieżki rowerowe dla miłośników dwóch kółek.

Pamiętaj

  • Przed podróżą sprawdź aktualne rozkłady jazdy.
  • Kup bilet na autobus lub pociąg przed wejściem.
  • Znajdź przystanek lub stację kolejową najbliżej Twojego miejsca docelowego.
  • Zachowuj się kulturalnie podczas korzystania z transportu publicznego.