Reklamy

Baner A
Baner podłużny o wymiarach 728×90 pikseli zlokalizowany w górnej części serwisu – obok logo  Wyświetla się na stronie głównej oraz wszystkich podstronach. Jest to baner rotacyjny, co oznacza, że w tym miejscu w tym samym czasie może się wyświetlać do 6 reklamodawców.

Baner B
Baner podłużny o wymiarach 728×90 pikseli umiejscowiony w środkowej części serwisu, pod działem Nie Przegap. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 5 reklamodawców. Baner wyświetla się tylko na stronie głównej.

Baner C
Baner podłużny o wymiarach 728×90 pikseli zlokalizowany w środkowej części serwisu pod działem Styl Życia. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 4 reklamodawców. Baner wyświetla się tylko na stronie głównej.

Baner D
Baner o wymiarach 300×250 pikseli, zlokalizowany w górnej części serwisu po prawej stronie – pomiędzy Pozostań w Kontakcie a Tylko u Nas. Baner wyświetla się tylko na stronie głównej. Jest to baner rotacyjny, co oznacza, że w tym samym czasie w tym miejscu może się wyświetlać 5 reklamodawców.

Baner E
Baner o wymiarach 300×250 zlokalizowany w środkowej części serwisu pomiędzy Tylko u Nas a Najnowsze Imprezy. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 4 reklamodawców. Baner wyświetla się tylko na stronie głównej.

Baner F
Baner o wymiarach 300×250 zlokalizowany w dolnej części serwisu pomiędzy Oferty Sponsorowane a Sonda. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 5 reklamodawców. Baner wyświetla się na wszystkich stronach – na pozostałych u góry strony.

Baner G
Baner o wymiarach 728×90 pikseli. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 5 reklamodawców. Baner wyświetla się pod wszystkimi artykułami. Nie wyświetla się na głównej stronie.

Przesyłane formaty plików: GIF, JPG, SWF

Skontaktuj się z nami!
Viola Kamińska ?731 762 276  ✉ wioleta@exmedia.pl
Żeromskiego 29G, 96-500 Sochaczew, tel/fax: 46 862 15 82, 46 862 43 97
e-mail: redakcja@exmedia.pl