CYKL BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ RUCHOWYCH W MŁODZIESZYNIE

Reklamy

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Młodzieszyn na bezpłatne zajęcia sportowe.

Z początkiem jesieni w Młodzieszynie rusza cykl bezpłatnych zajęć ruchowych dla wszystkich mieszkańców gminy Młodzieszyn. Kiedy pogoda już tak nie dopisuje i nasza aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest bardziej ograniczona Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie wychodzi naprzeciw tym trudnością i oferuje szeroką ofertę sportową wśród, której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ zajęcia przeznaczone są dla osób z każdej grupy wiekowej.

Już niebawem wszyscy mieszkańcy gminy Młodzieszyn będą mogli uczestniczyć w takich zajęciach jak:

  • BEZPŁATNY FITNESS DLA PAŃ
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP DLA MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH I SENIORÓW
  • TURBO WF, CZYLI ZAJĘCIA RUCHOWO-KOORDYNACYJNE DLA DZIECI W WIEKU 8-15 LAT
  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI W WIEKU 6-12 LAT
  • HOPSASA, CZYLI GIMNASTYKA DLA SMYKA DZIECI W WIEKU 5-7 LAT

O terminach i zapisach prosimy dowiadywać się ze strony internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie oraz na portalach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

– Bardzo się cieszę, że na terenie Naszej Gminy rusza tak bogata i interesująca oferta zajęć ruchowo-koordynacyjnych. Jako nauczyciel wychowania fizycznego ta dziedzina jest mi bliska i wiem jak bardzo ważny jest ruch w naszym codziennym życiu. Wśród propozycji zajęć z pewnością każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie aby poprawić swoją kondycję i samopoczucie. Gorąco zachęcam do zapisów i aktywnego uczestnictwa w zajęciach. – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Daniel Janiak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz