ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻ BRAMY I SILNIKA

Reklamy
Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież na niezamieszkałej posesji w gminie Nowa Sucha. Mieszkańcy powiatu żyrardowskiego usłyszeli już zarzuty.

Policjanci zostali poinformowani o kradzieży metalowej bramy i furtki z jednej z niezamieszkałych posesji w gminie Nowa Sucha. W toku podjętych działań policjanci z miejscowego posterunku ustalili, że za przestępstwo może odpowiadać dwoje mieszkańców powiatu żyrardowskiego.

Mundurowi zatrzymali 28-letniego mężczyznę oraz 19-letnią kobietę i doprowadzili ich do sochaczewskiej komendy. Ukradziona brama została odzyskana i zwrócona pokrzywdzonemu.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że dzień wcześniej zatrzymane osoby wraz z 38-letnim kolegą ukradli silnik elektryczny z tej samej posesji. Mundurowi zatrzymali również trzeciego podejrzanego.

Cała trójka usłyszała zarzut kradzieży silnika elektrycznego. Dodatkowo 28-latek i 19-latka odpowiedzą za kradzież bramy i furtki. Ustalono również, że młodszy mężczyzna pożyczył ciągnik z przyczepką, aby przewieźć kradzione przedmioty. W tym czasie obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, więc wkrótce jego zarzuty zostaną uzupełnione.

asp. Agnieszka Dzik

fot.policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz