Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych

Reklamy

Dożynki powiatowe już 17 września – tym razem w Młodzieszynie. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Gmina Młodzieszyn przewidują jak każdego roku możliwość zaprezentowania swojego dorobku przez instytucje i placówki z terenu powiatu sochaczewskiego.

Swoje stoiska wystawienniczo-doradcze będą mieli m.in. przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział Bielice.

Ofertę swoją zaprezentują także instytucje państwowe, w tym te związane z pomocą społeczną. Swoje rękodzielnicze wyroby wystawią m.in.: Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Warsztat Terapii Zajęciowej z Sochaczewa, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Załuskowa. Nie zabraknie też stoisk komercyjnych, m.in. z gastronomią, zabawkami, rękodziełem, ale i tych branżowych związanych z rolnictwem i polską wsią.

Jeśli lokalni rzemieślnicy z rękodziełem, przedsiębiorcy, ogrodnicy czy firmy oraz instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas dożynek powiatowych w Młodzieszynie (teren stadionu gminnego przy ul. Sportowej) prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501 416 329.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów podczas dożynek. To doskonała okazja do promocji Państwa firmy czy instytucji z branży finansowej, ubezpieczeniowej czy typowo usługowej, rolniczej.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz