POLICJANCI ZAKOŃCZYLI POSZUKIWANIA 17-LATKI

fot.policja.pl
Reklamy
Policjanci poszukiwali nieletniej mieszkanki gminy Młodzieszyn. Nieletnia dzisiaj została przekazana pod opiekę członka rodziny.

Policjanci z sochaczewskiej komendy prowadzili poszukiwania 17-letniej mieszkanki gm. Młodzieszyn. Nieletnia wyszła ze swojego domu 14 lipca 2023 roku.

Dzisiaj funkcjonariusze zakończyli poszukiwania nastolatki. Nieletnia cała i zdrowa została przekazana pod opiekę członka rodziny.

asp. Agnieszka Dzik

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie przyjęliśmy zawiadomienie o zaginięciu 17-letniej Gabrieli Okraski. Osoby, które widziały nastolatkę lub znają miejsce jej pobytu, prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie lub operatorem numeru alarmowego 112.
Policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 17-letniej Gabrieli Okraski. Dnia 14 lipca br. nieletnia wyszła z domu w Kamionie Poduchownym i do tej pory nie wróciła. Nie mamy informacji na temat ubioru nastolatki.

Gabriela ma szczupłą sylwetkę ciała, 164 cm wzrostu, długie czarne włosy i niebieskie oczy. Na przedniej stronie lewego uda ma tatuaż przedstawiający psa z kolczatką na szyi.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają wiedzę na temat miejsca jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub operatorem numeru alarmowego 112.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz