Warsztaty akwarelowe w Puszczy

Fot. Galeria IAXAI
Reklamy

KAMPINOS Przy skrzyżowaniu ulic Jaworowej z Partyzantów w Laskach , przy Górze Ojca odbędzie się spotkanie amatorów malowania. W kolejne trzy środy 12, 19 i 26 lipca organizowane będą plenery malarskie w Puszczy Kampinoskiej. Chętni mogą nauczyć się malować akwarelą lub doskonalić swe umiejętności w tej technice malarskiej. Organizatorem pleneru jest Galeria IAXAI i Fundacja Dotknij Obrazu.

Te zajęcia to unikalna forma nauki w kontakcie z naturą. Rozwijanie twórczej kreatywności pod życzliwym okiem doświadczonego artysty malarza. Trzygodzinne warsztaty akwarelowego malarstwa pejzażowego zostają podzielone na pokazy i ćwiczenia. Adepci malarstwa będą poznawać stosowania koloru, kompozycji, techniki. Każdy członek warsztatów będzie traktowany indywidualnie. W czasie zajęć organizator warsztatów zapewnia wszystko to, co niezbędne do nauki – farby, papiery, pędzle, media. Można też mieć też własne. Warto zabrać krzesełka turystyczne do siedzenia, co pozwali swobodnie wybrać miejsce malowania. Uczestnikom proponuje się zabrać jedzenie i połączyć plener z piknikiem. Na polanach rekreacyjnych są stoły i wiaty. Gdyby padało to zajęcia zostaną przeniesione do pracowni w Galerii IAXAI w Izabelinie.

Warsztaty odbywają się w godzinach od 10.00 do 13.00. Koszty udziału w trzygodzinnym plenerze to 150 zł (w cenie są materiały malarskie i koszt instruktora).Przy własnych materiałach – koszt 120 zł, a przy uczestniczeniu w całym cyklu zajęć udzielany jest rabat.
Aby zarezerwować uczestnictwo, wystarczy zadzwonić – tel. 606 242 656 lub wysłać maila na adres – art@iaxai.com.

Dojazd na zajęcia własny – swoim transportem lub komunikacją miejską do Truskawia, autobusem linii 210 ze stacji metra Młociny do przystanku Laski Sokołowskiego 02. Dojeżdżając komunikacją miejską, należy być 15 minut wcześniej aby dojść na miejsce zbiórki.

– Jeżeli środowego malowania będzie wam mało, organizujemy warsztaty w inne dni tygodnia. Dodatkowo pasjonatom rysowania polecamy warsztaty unikalnych technik rysunku.
Ofertę na inne warsztaty wysyłamy na życzenie
– informują organizatorzy pleneru.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz