Marcelinka walczy o sukces

Reklamy

TERESIN Młodziutka teresinianka, Marcelinka Miękus walczy w ogólnopolskim plebiscycie wokalnym „Pokaż – Talent”, w kategorii talent wokalny. Jest najmłodszą uczestniczką konkursu, ma zaledwie 10 lat.

Od najmłodszych lat uwielbiam śpiewać. Śpiewam, gdy tylko mogę i gdzie tylko mogę. Od roku uczęszczam na zajęcia wokalne, by polepszyć swoje umiejętności i rozwijać pasję. Chętnie biorę udział także w konkursach wokalnych, które pozwalają mi zdobyć doświadczenie – mówi Marcelinka.

Emisji gali towarzyszyć będzie ogromna promocja, co pozwoli na realizację marzeń i rozwijanie jej umiejętności wokalnych. Jej najbliżsi zachęcają do głosowania na naszą młodą wokalistkę. Głosować można na stronie – polskanews.pl/pokaz-talent/pl/2000965.

Na razie dziewczynka lokuje się na pierwszej pozycji wśród około setki startujących. Marcelinka zdobyła już prawie 500 głosów. Głosowanie będzie trwało do środy, 23 sierpnia do godziny 22.00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka – tel. 695 119 848 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15), e-mail: katarzyna.wojtecka@polskapress.pl

BN

Fot. UG Teresin

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz