Wielka Wakacyjna Potańcówka

Reklamy

MATYLDÓW Na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Matyldowie odbyło się w niedzielę, 25 czerwca Powitanie Lata – Wielka Wakacyjna Potańcówka. W trakcie tego wydarzenia prowadzono zbiórkę na dalsze leczenie Grzegorza Januszewskiego. Zarówno pogoda, jak i mieszkańcy tego dnia nie zawiedli.

Przybyli również mieszkańcy ościennych gmin i pierwsi wakacyjni goście, by wspólnie powitać lato i wesprzeć zbiórkę na dalsze leczenie pana Grzegorza. Odbyły się również gry i zabawy dla rodzin np. przeciąganie liny, toczenie taczek z sianem, jak też pieczenie kiełbasek w ognisku.

Do organizacji imprezy włączyli się aktywnie pracownicy Urzędu Gminy w Rybnie, Gminnej Biblioteki Publicznej, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej,  zespoły muzyczne – Żaku, Apasjonata, Minimal, zespół Eweliny Szymańskiej oraz Huberta „Żaku” Żakowskiego, KGW Babeczki z Rybna i Kuchareczki z Gminy Rybno, Posterunek Policji z Młodzieszyna zapewniający bezpieczeństwo imprezy, radni, sołtysi oraz liczne grono sponsorów, wolontariusze i darczyńcy spoza gminy Rybno.

BN

Fot. UG Rybno

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz