Rodzinny Rajd Rowerowy

fot.archiwum
Reklamy

IŁÓW Proboszcz Parafii w Iłowie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej, zapraszają w sobotę, 1 lipca na 15. Rodzinny Rajd Rowerowy, którego przesłaniem jest hołd Powstańcom Styczniowym. Rajd rozpocznie się złożeniem kwiatów pod tablicami Aleksandra Sochaczewskiego i Aleksandra Karłowskiego przy kościele parafialnym w Iłowie, o godzinie 11.00.

Następnie uczestnicy kilkuosobowymi grupami wyruszą na trasę rajdu z Placu Kasztanowego. Rozwiązanie i podsumowanie imprezy nastąpi w parku przy Pałacu w Słubicach. Po zakończeniu Rajdu planowane jest referat o historii Powstania Styczniowego na Ziemi Iłowskiej i Słubickiej oraz piknik z atrakcjami.

W rajdzie mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (preferowane rodziny i grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą pojechać wyłącznie pod opieką dorosłych. Więcej informacji na stronie organizatora https://www.facebook.com/stow.ilow/

Zadanie to realizowane jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego oraz z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „Działaj Lokalnie z POPPSem 2023”

Wanda Dragan

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz