Matematyka z Kopernikiem w Sochaczewie

Reklamy

Nowa, mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą „O matmo!”, którą zaprojektowano i wykonano w Centrum Nauki Kopernik pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę. 

Miło mi poinformować, że 6 i 7 czerwca wystawa „O matmo!” będzie gościła w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie. W tych dniach uczniowie tej placówki, którzy odwiedzą wystawę będą mogli korzystać nieodpłatnie z interaktywnych eksponatów, eksperymentować z edukatorami z Centrum Nauki Kopernik, zadawać pytania i sprawdzać się nie tylko w działaniach matematycznych.

Zachęcam do wizyty na wystawie, bo widok jest niezapomniany. Spotkania z edukatorami i oryginalnymi matematyczno-fizycznymi eksponatami, udowadniają, że matematyka potrafi zachwycić, wzbudzić ciekawość, wciągnąć i bawić. Można na miejscu stworzyć ciekawy wizualnie materiał, porozmawiać z edukatorami i dziećmi. 

Wystawa jest częścią programu Nauka dla Ciebie. To wspólna inicjatywa Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik. 

Agnieszka Szóstek

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz