Lekkoatletyczny międzypowiat – cztery medale naszych!

Reklamy

Na stadionie sochaczewskiego MOSiR rozegrane zostały międzypowiatowe finały w LA w kategorii „młodzież” ze szkół podstawowych. Wystartowali w nich zwycięzcy zawodów powiatowych. Tym razem stawką był awans do finałów XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 We wtorek, 30 maja br. na obiektach MOSiR przy ul. Warszawskiej stanęło ok. 200 lekkoatletów z pięciu powiatów. Zmagania w kilkunastu konkurencjach obserwowali, a także wręczali medale najlepszym – wicestarosta Tadeusz Głuchowski wraz z Anną Pawłowską, dyrektor MOSiR i Zenonem Grąbczewskim, sekretarzem PSZS w Sochaczewie.

W lekkoatletycznej rywalizacji nie zabrakło miłych akcentów związanych ze zdobyciem miejsc na podium przez uczniów z naszego powiatu. W konkursie pchnięcia kulą 3kg srebro wywalczyła Wiktoria Jakubowska (SP Kozłów Biskupi, 8.58m). W biegu na 100 m trzeci był Mateusz Kaliński (SP Iłów 12,53s), a na 200 m zawody ukończył również jako trzeci Rafał Majchrzak (SP Kozłów Biskupi, 26,37s). Brąz w skoku wzwyż zdobył Franciszek Fastyn (SP Kozłów Biskupi, 139cm). Gratulujemy!

Organizatorami zawodów  międzypowiatowych były: SZS W-Wy i woj. mazowieckiego, PSZS w Sochaczewie, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i MOSiR Sochaczew.

SP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz