Festiwal mistrzów i uczniów

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Od 2 do 18 czerwca odbywa się w Sochaczewie II Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej. „Mistrzowie i Uczniowie”.

Festiwal   ten finansowany jest z budżetu miejskiego Sochaczewa w ramach projektu „Międzypokoleniowy Inkubator Kultury”. Koncerty festiwalowe odbywają się w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie.

Koncert inaugurujący Festiwal zaprezentowany został w Kościele   św. Wawrzyńca w Sochaczewie występem Anny Lubańskiej (mezzosopran), Jana Bokszczanina (organy), Moniki Chyłek (organy), Agaty Tabary (organy) oraz Barbary Rękawek (wiolonczela). Kolejny koncert odbył się w siedzibie PSM, W jego trakcie wystąpili – Sylwia Strugińska – Wochowska (sopran), Paweł Seligman (akordeon), Antoni Krasucki (puzon) oraz Karol Temczyk (trąbka). Przed miłośnikami muzyki koncert w niedzielę, 18 czerwca o godzinie 19.00. Na scenie wystąpią – Waldemar Krawiec (organy), Marcel Sobieraj (akordeon), Julia Bagniuk (śpiew), Julia Brzezińska (altówka) i Amelia Stefańska (skrzypce). Wstęp na koncert wolny.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz