Katarzyna Nawrocka odnaleziona

fot.policja.pl
Reklamy
Miło nam poinformować , iż Kasia odnalazła się cała i zdrowa. Taką wiadomość dziś rano  otrzymaliśmy od męża Kasi.
Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania 51-letniej Katarzyny Nawrockiej. Osoby, które widziały kobietę lub wiedzą, gdzie przebywa sochaczewianka, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym naszej jednostki lub numerem 112.
Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania 51-letniej Katarzyny Nawrockiej. Kobieta wyszła z domu 18 maja 2023 roku około godziny 16.00 i do tej pory nie wróciła.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, oczy piwne, włosy koloru blond, trochę krótsze niż na zdjęciu. Wczoraj ubrana była w niebieską pikowaną kurtkę, niebieskie spodnie dzinsowe i sportowe buty koloru złotego.

Osoby, które widziały kobietę lub wiedzą, gdzie przebywa sochaczewianka, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym naszej jednostki – 47 70 55 222 lub numerem 112.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz