Wypadkowy początek tygodnia

fot.policja
Reklamy
Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności dwóch zdarzeń drogowych do których doszło na drogach powiatu sochaczewskiego. Wczoraj w wyniku zderzenia z fordem ranny został rowerzysta, dzisiaj do szpitala trafiła pasażerka pojazdu osobowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.
29 maja wieczorem na ul. 15 Sierpnia policjanci zauważyli stojący na pasie ruchu samochód i leżącego na jezdni mężczyznę. Ustalono, że krótko przed przyjazdem policjantów doszło do zderzenia rowerzysty z pojazdem osobowym. 71-letni mężczyzna poruszający sie jednośladem został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

30 maja, rano służby zostały wezwane do Lubiejewa, gdzie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciągnikiem siodłowym. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez jakiś czas, więc kierowcy mogli liczyć na pomoc policjantów i korzystać z wyznaczonych objazdów.

Na miejscu obydwu zdarzeń drogowych pracowały grupy dochodzeniowo-śledcze i technicy kryminalistyki. Wykonano niezbędne czynności procesowe. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz