Porozmawiajmy o unijnym wsparciu

fot.pixabay
Reklamy
Burmistrz Sochaczewa zaprasza na spotkanie, podczas którego będzie można pozyskać wiedzę o środkach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 i 2021-2027.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych realizacją projektów przy wsparciu ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 i 2021-2027.

Odbędzie się 7 czerwca w kramnicach miejskich, ul. 1 Maja 21, w sali konferencyjnej na II piętrze, w godz. 10:00 – 13:00.

Zapisy przyjmuje Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego telefonicznie pod nr 46 862 22 35 wew. 307, 393.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Przy rejestracji prosimy o wskazanie dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, np. zapewnienie miejsca na sali na wózek inwalidzki.
Głównym organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

UM

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz