Nominacja Nagrody BEST AUDIO Empik Go

Reklamy

Jeszcze do dziś  do godziny 12.00 można oddać głos na audiobook książki „Zbrodnie niewyjaśnione” Janusza Szostaka. Czyta Jakub Kryształ  do 3. edycji Nagród Best Audio Empik Go.

Zachecamy do głosowania.

Niezwykle miło nam poinformować, że produkcja audio „Zbrodnie niewyjaśnione” otrzymała nominację w 3. edycji Nagród BEST AUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać.

„Nagrody BEST AUDIO Empik Go” to pierwsza nagroda na rynku, która wyróżnia twórców audio, a nagrody przyznają sami słuchacze! Misją Nagrody BEST AUDIO Empik Go jest celebracja kreatywności i warsztatu twórców audio. W plebiscycie wśród nominowanych ponownie znaleźli się lektorzy, aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, a także autorzy tytułów zaadaptowanych do formatu audio.

Nominacja:

 Audiobook: Prawdziwe historie:

Zbrodnie niewyjaśnione, Janusz Szostak, czyta: Jakub Kryształ

W tym roku słuchacze zdecydują, do kogo powędruje złota statuetka w każdej z 9 kategorii. Głosy można oddawać od 21 kwietnia do 17 maja 2023 r. (do godz. 12:00) pod adresem: https://www.empik.com/nagrody-bestaudio-empikgo

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia, na której znajduje się więcej informacji na temat konkursu oraz dołączenia do głosowania.

W załączniku przesyłamy dedykowane materiały graficzne, przy pomocy których można pochwalić się nominacjami.

#BestAudio #Nagrody @EmpikGo

Wielkie gratulacje!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz