Karatecy z Kampinosu Mistrzami Polski

Reklamy

22 kwietnia w Brodnicy odbyły się VIII Mistrzostwach Polski UKF. W zawodach tych wystartowała 27 osobowa Reprezentacja klubu KARATEKA TEAM spośród nich 16 karateków to mieszkańcy Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Doskonałe przygotowanie i ogromna wola zwycięstwa poskutkowała zdobyciem 63 medali z czego 17 złotych, 25 srebrnych, 21 brązowych. Nasi Wojownicy aby osiągnąć tak fenomenalny wynik, musieli zmierzyć się z ponad 200 najlepszymi zawodnikami z całego kraju, zostawiając przy tym na tatami pot, krew i łzy.

W klasyfikacji generalnej VIII Mistrzostw Polski UKF, klub KARATEKA TEAM zajął 2 miejsce na 11 klubów, które wzięły udział w najważniejszym wydarzeniu na krajowej scenie Karate. Uzyskanie tak dobrego wyniku przez naszych zawodników jest historycznym wydarzeniem, pozwalającym pewniej spoglądać w przyszłość.

Karatecy z Powiatu Warszawskiego Zachodniego trenujący na co dzień w Kampinosie oraz Bożej Woli wywalczyli 49 medali, zdobywając tytuły Mistrzów Polski, Wicemistrzów Polski oraz zostając brązowymi medalistami.

Norbert Leśniewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz