Drużyny rozlosowane, w sobotę gramy!

Reklamy

Już w najbliższą sobotę, 27 maja na boiskach w Chodakowie rozegrane zostaną mecze piłkarskie 21. Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Tymczasem w miniony poniedziałek w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyło się uroczyste rozlosowanie zespołów do poszczególnych grup. Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin Oleksy, reprezentant Polski w amp futbolu, autor najpiękniejszego strzelonego gola na świecie w rankingu FIFA Puskas Award. Wspólnie z twórcą TDD – posłem Maciejem Małeckim i sędzią głównym zawodów Zenonem Grąbczewskim dokonali losowania, w czym pomagali też im uczestnicy turnieju i przybyli na uroczystość goście. Emocjonujący event poprowadził spiker turnieju Marcin Odolczyk.

Turniej Dzikich Drużyn to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich amatorów piłki nożnej, którego pomysłodawcą jest poseł Maciej Małecki. Piłkarska rywalizacja na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodakowie oraz Szkoły Podstawowej nr 7 prowadzona będzie w kilku kategoriach wiekowych. W tym roku na starcie stanie 55 drużyn w 5 kategoriach wiekowych czyli:

 „SKRZAT chłopcy” – chłopcy ur. w roku 2013 i młodsi;

 „ORLIK dziewczęta” – dziewczęta ur. w 2012, 2011, 2010 i młodsze;

„ORLIK” – chłopcy ur. w 2012, 2011 i 2010 roku;

 „JUNIOR” – chłopcy ur. w 2009, 2008, 2007 roku;

OPEN mężczyzn; mężczyźni ur. w roku 2006 i starsi

Wszystkie informacje na temat zbliżającego się XXI Turnieju Dzikich Drużyn dostępne są na stronie powiatsochaczew.pl w specjalnej zakładce. Widzimy się w sobotę, 27 maja w Chodakowie. Sekretariat czynny od 8.00, start Turnieju o 9.00! Piłkarskiej imprezie towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny. Zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz