50 lat GOK-u w Iłowie

Reklamy

26 maja w Iłowie – Gminny Ośrodek Kultury obchodził uroczystość 50-lecia istnienia. Gala jubileuszowa zgromadziła liczne grono gości, przyjaciół i osób oraz przedstawicieli instytucji, które na przestrzeni lat współpracowały z iłowską placówką.

Spotkanie było okazją do podsumowań działalności i funkcjonowania Ośrodka. Były też życzenia i gratulacje, wręczono okolicznościowe medale, nie zabrakło życzeń i urodzinowego tortu. Honory gospodarza pełniła Małgorzata Kuntz – obecna dyrektor GOK-u oraz Jan Kraśniewski, wójt gminy Iłów. Wśród licznych gości, zaproszenie na uroczystość otrzymała także Jolanta Gonta, starosta sochaczewski. W jej imieniu samorząd powiatowy reprezentowała Anna Pawłowska, członek Zarządu Powiatu, która wręczyła na ręce dyrektor GOK-u list gratulacyjny oraz upominek.

Warto nadmienić, iż jubileusz połączony został z Ekologicznym Piknikiem Rodzinnym. Natomiast sama uroczystość 50-lecia placówki została połączona na dwie części – oficjalną galę, która odbyła się w sali widowiskowej GOK oraz drugą, którą był koncert jubileuszowy. Na plenerowej scenie wystąpili artyści z Gminnego Ośrodka Kultury a także zespół Classic – z Iłowa. Kolejnym ważnym wydarzeniem tego dnia, które odbyło się równolegle w Iłowie była Bitwa Regionów – kulinarny konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Jak widać wrażeń i emocji tego dnia w Iłowie nie brakowało. Dopisała pogoda, goście a dobre humory dopisywały wszystkim do późnych godzin wieczornych, a wszystko to w kulturalnym i rekreacyjnym – iście integracyjnym klimacie.

źróło i fot. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz