21. Turniej Dzikich Drużyn przed nami!

Reklamy

Gramy w piłę w sobotę, 27 maja!!!

Nie ma chyba drugiego takiego turnieju w tej części regionu, który ściągnąłby tak duże rzesze młodych entuzjastów piłki nożnej jak turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” . W najbliższą sobotę, 27 maja „zagra” już 21. raz! Większość z młodych piłkarzy dorastało wraz z kolejnymi edycjami zawodów. Turniej zna także każdy podwórkowy gracz, co udowadniają przy okazji kolejnych edycji, stawiając się tradycyjnie w sobotni poranek na murawie boisk w Chodakowie.

Turniej, którego pomysłodawcą i organizatorem wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek” jest poseł ziemi sochaczewskiej Maciej Małecki, w tej edycji przyciągnął ponad 40 drużyn.

Partnerem 21. Turnieju Dzikich Drużyn jest ORLEN Projekt S.A.

Turniej wspierają także: Osada Puszczańska w Tułowicach, Elsa I Spółka, Sklep sportowo-przemysłowy Jerzy Hołoś, CFR GYM.

Współorganizatorami TDD są: Starosta Sochaczewski, Burmistrz Miasta Sochaczew, MOSiR Sochaczew, Szkoła podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i odbudowy Chodakowa a także Klub Wolontariuszy CUS Sochaczew, Dragon Fitness Club Sochaczew, Sochaczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Stowarzyszenie Sochaczew Aktywni dla Powiatu, Klub Sportowy Bzura Chodaków, OSP Budki Piaseckie.

Turniejowym rozgrywkom towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny na którym mnóstwo atrakcji. Gry i zabawy z animatorami, dmuchańce, bańki, malowanie twarzy, balony, wata cukrowa, pokaz strażacki, grochówka.

Serdecznie zapraszamy!!!

Prosimy wszystkie drużyny o punktualne przybycie, zaś opiekunów drużyn informujemy, że odprawa każdego ze zgłoszonych zespołów, weryfikacja i odbiór koszulek odbywać się będzie wyłącznie w godz. 8.00 – 8.50 w budynku klubowym KS Bzura Chodaków!!! Każdy z opiekunów, trenerów danej drużyny ma obowiązek posiadać przy sobie dokumenty ze zdjęciem każdego z zawodników. Uczestnik, który nie przedstawi takiego dokumentu nie może brać udziału w turnieju.

Wszelkie informacje, wykaz grup w danych kategoriach po losowaniu można znaleźć na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz