Ograniczenie ruchu pociągów na linii średnicowej

fot. KM
Reklamy

11 kwietnia 2023 r., Spółka PKP PLK wprowadzi ograniczenia w ruchu pociągów na linii średnicowej.

Bardzo duża część pociągów Kolei Mazowieckich będzie kursować w skróconej relacji lub zostanie odwołana na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia. W tym czasie przez linię średnicową pojadą 3 pociągi w kierunku wschodnim i 3 w kierunku zachodnim w ciągu godziny.

Większość pociągów z kierunku wschodniego będzie kursować do stacji Warszawa Wschodnia. Natomiast pociągi z kierunku zachodniego zakończą bieg na stacji Warszawa Główna lub Warszawa Zachodnia.

Aby ułatwić pasażerom podróżowanie w czasie utrudnień, pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia a Warszawa Zachodnia będzie obowiązywało honorowanie biletów KM w pociągach PKP Intercity, WKD, SKM, Polregio i ŁKA. Zostanie także wprowadzone dodatkowe honorowanie biletów KM w wybranych środkach komunikacji miejskiej uruchamianych przez ZTM Warszawa.

Więcej informacji na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-mediow/spolka-pkp-plk-ogranicza-ruch-pociagow-na-linii-srednicowej

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym rozkładem jazdy który znajduje się pod adresem: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/podstawowe-informacje/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-12-iii-10-vi-2023r

KM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz