Dofinansowanie na rozbudowę sieci wodociągowej w gminie Młodzieszynie

fot.pixabay
Reklamy

Gmina Młodzieszyn otrzymała dofinansowanie w wysokości 394.200,00 złotych na zadanie pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej w gminie Młodzieszyn” przyznane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”.
Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu będziemy mogli zwiększyć ilość sieci wodociągowej na terenie naszej gminy oraz wykonać nowe projekty dla kolejnych odcinków sieci wodociągowej.
„Dziękujemy Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi oraz Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosławowi Adamowi Orlińskiemu, za kolejne przydzielone środki finansowe dla naszej gminy, które bezpośrednio przyczynią się do poprawy jakości życia naszych mieszkańców”.
UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz