42-latek odpowie za posiadanie znaczącej ilości narkotyków

fot.policja
Reklamy

Sochaczewscy policjanci zatrzymali 42-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich innej osobie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że 42-letni mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość narkotyków. Kryminalni zastali sochaczewianina w piwnicy, gdzie akurat dzielił amfetaminę i pakował do foliowych torebek zapinanych strunowo. Podczas przeprowadzonego przeszukania kryminalni zabezpieczyli torebki z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. W mieszkaniu zabezpieczyli pieniądze w kwocie 10 tys. złotych.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zważono zabezpieczoną substancję. Okazało się, że sochaczewianin miał ponad 32 gramy amfetaminy. Kryminalni ustalili również, że podejrzany udzielał narkotyków innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 42-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków i ich udzielania.

Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych m.in. w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz