34-latek odpowie za uporczywe nękania

fot.policja
Reklamy

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o kilka przestępstw, m.in. uporczywe nękanie mieszkanki powiatu sochaczewskiego, kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonej i członka jej najbliższej rodziny, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, zakazu opuszczenia kraju i poręczenie majątkowe. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o uporczywe nękanie mieszkanki powiatu sochaczewskiego. Mężczyźnie zarzuca się, że od kilku miesięcy dzwonił do kobiety o różnych porach dnia i nocy, wysyłał jej dużą ilość obraźliwych sms-ów i przychodził do jej domu oraz miejsca pracy. Ponadto mężczyzna jest podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonej oraz członka jej najbliższej rodziny, a także zmuszenia do określonego zachowania, posiadania znacznej ilości suszu konopi innych niż włókniste oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie podejrzany 34-latek usłyszał łącznie pięć zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, zakazu opuszczenia kraju i poręczenie majątkowe.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz