Zarzuty kradzieży dla dwóch kurierów

fot.policja
Reklamy

Policjanci zatrzymali dwóch kurierów, którym zarzuca się kradzież towaru z paczek, które mieli dostarczyć z magazynu do sklepu stacjonarnego. Każdy z nich usłyszał pięć zarzutów kradzieży, która jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży towaru z paczek, które były przewożone z magazynu do sklepów. Zawierały zamówienia internetowe, które klienci mieli odebrać w sklepie stacjonarnym. Podejrzenie padło na kurierów, ponieważ paczki wychodziły z magazynu kompletne, a po dostarczeniu ich do sklepu obsługa stwierdzała braki. Wśród rzeczy, które zostały ukradzione były perfumy, odzież i obuwie znanych sportowych marek, kosmetyki pielęgnacyjne, a także sprzęt elektroniczny.

Z ustaleń wynikało, że za przestępstwo mogą odpowiadać kurierzy w wieku 38 i 30 lat. Obydwaj są mieszkańcami powiatu warszawskiego zachodniego. Kryminalni zatrzymali ich i doprowadzili do sochaczewskiej komendy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie każdemu podejrzanemu pięciu zarzutów kradzieży. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz