Zapraszamy na Sochaczewski Majowy Rajd Rowerowy

Otwieramy zapisy na Sochaczewski Majowy Rajd Rowerowy.

 Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Sochaczewa, Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, wspierani przez Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew i Komendę Powiatową Policji. Komandorem naszego rajdu będzie, tradycyjnie już, Jacek Spilaszek. Serwis rowerowy na trasie zapewni WERO ROWERY.

Rajd odbędzie się w poniedziałek 1 maja. Biuro rajdu czynne na Placu Kościuszki od godz. 8.30. Start z Placu Kościuszki o godz. 10.00. Tym razem trasa liczy 40,9 km i wiedzie przez ul. Warszawską, Płocką, Gawłowską, Harcerską, Żuków, Mistrzewice, Witkowice (przejazd przez most), Brochów, Konary, przejazd przez DW705, Plecewice, ul. Smolną, Chodakówek, (przejazd po DW580) Żelazową Wolę, Nowe Mostki, Feliksów, Zosin, Kożuszki Parcele (przejazd prze DK92), Czerwonkę Wieś, przejazd przez DK50, ul. Północną, Andrzejów Duranowski, przejazd przez most , ul. Boryszewską – przejazd przez tory kolejowe, przejazd przez DW705, ul. Inżynierską, Kościńskiego , Stodoła nad Bzurą.

Piknik i rozwiązanie rajdu odbędzie się w Stodole nad Bzurą, gdzie czekać będą różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami.

Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowe kamizelki ostrzegawcze , certyfikaty rajdu oraz profilaktyczne ulotki informacyjne.

Karty zgłoszeń – oddzielna dla dorosłego i dziecka – dostępne są na stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl oraz w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ( ul. Olimpijska 3). Zgłoszenia przesyłamy drogą mailową na adres mosir@mosir.sochaczew.pl do 24.04.2023.

Karta zgłoszenia -DOROŚLI RAJD ROWEROWY 2023.doc

Karta zgłoszenia -DOROŚLI RAJD ROWEROWY 2023.pdf

Karta zgłoszenia -NIEPEŁNOLETNI – RAJD ROWEROWY 2023.doc

Karta zgłoszenia -NIEPEŁNOLETNI – RAJD ROWEROWY 2023.pdf

Regulamin Majowego Rajdu Rowerowego 2023.pdf

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz