Wspaniały Dzień Kobiet w Gminie Młodzieszyn

Serdeczny uśmiech i szczere życzenia – tak niewiele potrzeba, by dzień w jednej chwili stał się lepszy. Taka cudowna atmosfera panowała 8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie gdzie odbył się „HARDY” Dzień Kobiet, czyli bezpłatny salon piękności.

W środowy poranek, o godzinie 8:00 w skromne progi GOK zawitały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „HARDE BABKI” i przemieniły jednostkę w prawdziwy salon piękności. Mieszkanki z gminy Młodzieszyn mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów wykonywanych przez KGW „Harde Babki”, takich jak: zabieg parafinowy, zabieg kawitacji, maseczki na twarz, regulacja brwi, depilacja twarzy, lekki makijaż oraz paznokcie hybrydowe.

W przerwach na zabiegi Panie mogły skosztować: świeżo parzonej kawy, pysznego ciasta czy zajrzeć do kobiecych czasopism. Nie obyło się również bez kwiatów wręczanych przez Dyrektora GOK-u Daniela Janiaka, a zwieńczeniem tego wspaniałego dnia były odwiedziny  Wójt Moniki Pietrzyk oraz Sekretarz Anny Sobieraj, które życzyły zebranym Kobietom, wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

Pomysł o stworzeniu „Gminnego Salonu Piękności” okazał się strzałem w dziesiątkę, a uśmiechy Pań wychodzących z GOK-u były tego żywym dowodem. Tego dnia frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania.  Serdecznie dziękujemy za wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia!

Organizacja tak świetnego wydarzenia, nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony Wójt Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk oraz niezawodnych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Harde Babki”.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz