Wiosennie w kinie

fot.pixabay
Reklamy

TERESIN Marcowe seanse w Kinie za Rogiem w Teresińskim Ośrodku Kultury upływają pod znakiem wiosny i imprez związanych z Dniem Kobiet. W sobotę, 11 marca zaplanowana jest zabawna komedia amerykańska „Trzy królowe”, która zapewne będzie świetnym zwieńczeniem świętem.

Nazajutrz w niedzielę, 12 marca film „Szef roku”, hiszpańska komedia, która zaproponowana jest na Dzień Mężczyzn. Ten seans jest wart polecenia, gdyż główną rolę wykonuje w niej Javier Bardem, jeden z najlepszych współczesnych aktorów kina. Seanse w te dni odbędą się o godzinie 18.00.

Za tydzień, w sobotę, 25 marca obchodzony jest na święcie Międzynarodowy Dzień Wróbla. I choć prezentowany film do tego nie nawiązuje, tylko do wiosennego bociana – przedstawiony zostanie film animowany „Riko prawie bocian” o godzinie 16.00. Dwie godziny później polski film w reżyserii Jerzego Skolimowskiego „IO”, polska nominacja do Oskara w tym roku. W niedzielę, 26 marca Bajkowy Poranek pełen niespodzianek w samo południe a w nim pokaz bajek dla dzieci połączony z animacjami. W ten dzień kino proponuje obchody Międzynarodowego Dnia Foki, a w nim film animowany „Foki kontra rekiny” o godzinie 16.00. Rezerwacja biletów pod nr 516 367 900 lub mailowo – kinotok@tok.art.pl. Ilość miejsc ograniczona. Honorowana jest zniżka 50 procent posiadaczy Teresińskiej Karty Rodzina 3+ oraz Teresińskiej Karty Seniora.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz