Tomasz Mikulski i Roksana Wasielewska zwycięzcami Biegu Tropem Wilczym

Tomasz Mikulski zwycięzcą Sochaczewskiego Biegu Tropem Wilczym w kategorii Open. Wśród pań najlepsza była Roksana Wasielewska.

Nim podamy wyniki ogromnie dziękujemy za udział w naszym biegu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników, których w tym roku zgłosiło się ponad 300. Ogromne podziękowania dla wszystkich służb, zaangażowanych w organizację. Dziękujemy policjantom Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie oraz strażakom ochotnikom z OSP Feliksów, OSP Mokas, OSP Janaszówek i OSP Wyczółki za dbanie o bezpieczeństwo zawodników na trasie. Dziękujemy opiece medycznej Danis Daniel Łukaszyk. Dziękujemy wolontariuszom z Klubu Maratończyka Aktywni Sochaczew, pod wodzą sędziego głównego zawodów Emanuela Zimnego za czuwanie nad przebiegiem poszczególnych biegów.  Dziękujemy wolontariuszom Klubu Wolontariuszy przy CUS pod wodzą Piotra Pętlaka za pomoc przy organizacji biegu. Dziękujemy obsłudze nagłośnieniowej panu Witkowi Badajowi i Sławomirowi Badajowi. Dziękujemy Wydziałowi Sportu i Organizacji Pozarządowych za organizację zawodów dla uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dziękujemy Pani Agacie Kalińskiej Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych za poprowadzenie imprezy i życzymy Pani Naczelnik dużo zdrowia. Dziękujemy Pani Joannie Augustyniak z Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych za pomoc organizacyjną podczas imprezy. Dziękuję pracownikom MOSiR: Patrycji Gorzkowskiej, Andrzejowi Pasińskiemu, Krzysztofowi Włodarczykowi, Grzegorzowi Głażewskiemu i Pawłowi Szczęsnemu za wszelką pomoc przed biegiem, jak i w jego trakcie oraz po zakończeniu imprezy.   Imprezę otworzył oraz nagrody wręczał Zastępca Burmistrza Marek Fergiński , a w otwarciu imprezy uczestniczyła również Dyrektor MOSiR Anna Pawłowska – serdecznie dziękujemy. Zawodników wspierał również Wicestarosta Powiatu Sochaczewskiego Tadeusz Głuchowski.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Kształcenia Zawodowego um. mjr Feliksa Kozubowskiego , pod wodzą Adama Góralczyka, bowiem z tej placówki wystartowała największa grupa zawodników : aż 102 osoby. Dziękujemy również Rugby Club Orkan Sochaczew oraz Dragon Fight Club Sochaczew, którzy również wystawili imponującą grupę swoich zawodników do startu w naszych biegach.Ważnym akcentem naszego biegu był również start ekipy Przez Polskę dla Oliwki. Zachęcamy do odwiedzenia strony dlaoliwki.pl i w miarę możliwości wsparcie tej akcji.

Podajemy wyniki pierwszej trójki w każdej kategorii:

BIEG MALUCHA

DZIEWCZĘTA:

 1. Klara Dorodzińska
 2. Kamila Gajewska
 3. Zofia Muras

CHŁOPCY :

 1. Franciszek Trawiński
 2. Szymon Karpiński
 3. Błażej Wojciechowski

Najmłodszy zawodnik Stefan Szczepański 6,5 m-cy

BIEG KLAS I-II

DZIEWCZĘTA:

 1. Julia Śmiałkowska
 2. Urszula Radzikowska
 3. Nadia Dorodzińska

CHŁOPCY:

 1. Jan Starzyński
 2. Jan Szymański
 3. Michał Pisarek

BIEG KLAS III-IV

DZIEWCZĘTA:

 1. Hanna Bolczak
 2. Lena Lebioda
 3. Nela Głuchowska

CHŁOPCY:

 1. Mikołaj Domański
 2. Jan Bolczak
 3. Jakub Kruszyński

BIEG KLAS V-VIII

DZIEWCZĘTA:

 1. Oliwia Rylska
 2. Liliana Łuczek
 3. Maria Kupis

CHŁOPCY:

 1. Maks Mikulak
 2. Piotr Jaworski
 3. Bartek Załuski

BIEG OPEN :

MĘŻCZYŹNI :

 1. Tomasz Mikulski
 2. Mateusz Zaręba
 3. Kamil Skorupa

KOBIETY:

 1. Roksana Wasielewska
 2. Katarzyna Żak
 3. Klaudia Jaworska

Najstarszy zawodnik biegu : Jan Kocimski

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczegółowe wyniki biegu OPEN już wkrótce na naszej stronie internetowej. Zapraszamy na kolejny bieg już 23 kwietnia – będzie to 2.MOSIROWSKA DZIESIĄTKA. Zapisy już wkrótce.

MOSiR 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz