Śledź nasz kanał na YouTube

Reklamy

YouTube to druga największa wyszukiwarka treści w Internecie. Posiada ponad 2 biliony użytkowników na całym świecie. Już blisko 2 lata także Starostwo Powiatowe w Sochaczewie do komunikowania się z mieszkańcami naszego powiatu w jeszcze szerszym zakresie posługuje się tą platformą. Dzięki nieograniczonemu zasięgowi pozwalającemu dotrzeć do większej liczby odbiorców oraz przystępnej formie użytkownicy sieci mogą śledzić na bieżąco najważniejsze wydarzenia z życia samorządu powiatu sochaczewskiego. Polecamy i zapraszamy do subskrypcji. Warto śledzić nasz kanał na YouTube.

Kanał Starostwa Powiatowego w serwisie YouTube jako nowa forma komunikacji z mieszkańcami wystartował we wrześniu 2020 r. W jednym miejscu mieszkańcy powiatu i użytkownicy sieci mogą znaleźć filmowe relacje z najważniejszych wydarzeń z życia powiatu sochaczewskiego, wiadomości dotyczące pracy samorządu i jednostek powiatowych oraz nagrania ze wszystkich sesji Rady Powiatu. Materiały filmowe są tematycznie podzielone na playlisty, aby ułatwić wyszukiwania odpowiednich treści. Kanał urzędowy sukcesywnie jest rozwijany, wzbogacany i uaktualniany. Każdy zainteresowany odbiorca może w dowolnym momencie wrócić i odtworzyć wybrane wydarzenie czy relację z obrady Rady Powiatu w Sochaczewie.

Gorąco zachęcamy do śledzenia nas w serwisie YouTube oraz subskrypcji kanału, który można znaleźć na stronie www.youtube.com lub w zakładce YouTube na stronie internetowej starostwa pod adresem www.powiatsochaczew.pl.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz