Nagrody czekają w konkursach

SOCHACZEW Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursach. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Plastyczny Konkurs Wielkanocny

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest wykonanie ozdoby świątecznej i/lub kartki wielkanocnej, ilustrującej tekst pieśni dołączony w regulaminie konkursu (dostępny na stronie: sck.sochaczew.pl). Prace należy dostarczyć do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 w terminie do 29 marca. Każda praca musi zawierać na odwrocie metryczkę: dane autora (imię i nazwisko, klasa i wiek, adres placówki, opiekun, telefon kontaktowy).

W konkursie przyznana zostanie Nagroda Grand Prix (Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna), nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy. Laureaci o wynikach konkursu zostaną poinformowani telefonicznie. Wręczenie nagród i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 kwietnia o godz. 13.00 w Galerii TRAKT w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101.

Powiatowy konkurs fotograficzny „Trzy żywioły. Ziemia”.

Zadaniem uczestników jest uchwycenie piękna żywiołu – ziemi, na fotografii. Konkurs przeznaczony jest dla osób zajmujących się fotografią nieprofesjonalnie. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie 3 fotografie. Wymagany format fotografii: jpg o wymiarach minimalnych 1200×1600 pikseli, w plikach nieprzekraczających 2MB, rozdzielczość 300 DPI. Do maila należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną klauzulę rodo (brak załączników unieważnia udział w konkursie).

Fotografie w formie cyfrowej należy wysłać drogą elektroniczną na adres: konkursy.sck@gmail.com

W tytule maila należy wpisać tytuł konkursu: TRZY ŻYWIOŁY. ZIEMIA. Termin nadsyłania zgłoszeń: do 20 kwietnia 2023 roku.

W każdej kategorii wiekowej przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienia. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą e-mailową. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz na profilu SCK na Facebooku 30 kwietnia 2023 roku. Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną opublikowane w postaci zbiorczej prezentacji na fanpage’u SCK na Facebooku w dniu ogłoszenia wyników.

Sochaczewskie Centrum Kultury

fot. SCK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz