MIŁOŚNIK WHISKY ZATRZYMANY

fot.pixabay
Reklamy
Policjanci ustalili i zatrzymali miłośnika whisky, który kilkukrotnie dopuścił się kradzieży trunków, a także artykułów spożywczych i kosmetyków. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut kradzieży których dopuścił się w krótkich odstępach czasu. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali powiadomieniu, że w jednym z sochaczewskich marketów doszło do kilku kradzieży, których dopuścił się ten sam sprawca. Z zawiadomienia wynikało, że do pierwszej przestępstwa doszło w Walentynki. Łupem sprawcy padły dwie butelki whisky, napoje energetyczne i kosmetyki. Mężczyzna odwiedził sklep kilkukrotnie i za każdym razem kradł alkohol tego samego rodzaju, a także artykuły spożywcze.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że sprawcą kradzieży jest 30-letni mieszkaniec Sochaczewa. Kryminalni zatrzymali go w miejscu zamieszkania i doprowadzili do sochaczewskiej komendy.

Dzisiaj podejrzany usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa, które jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz