Uderzył w drzewo

Reklamy

KOŻUSZKI PARCEL W miejscowości Kożuszki Parcel kierowca toyoty z nieznanych powodów zjechał nagle z jezdni do przydrożnego rowu. Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Do kolizji doszło w sobotę, 25 lutego po południu na drodze krajowej nr 92.

Dyżurny straży przyjął zgłoszenie tuz po godzinie 14.00 o zdarzeniu drogowym na 427 kilometrze drogi krajowej nr 92 w Kożuszkach Parceli.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z jednostki ratowniczo – gaśniczej z Sochaczewa oraz druhowie z OSP z Budek Piaseckich. Na miejscu strażacy stwierdzili, że kierowca toyoty wpadł do rowu, ale jak zauważyli pomimo zderzenia z drzewem nie odniósł on żadnych obrażeń.

Mężczyzna wysiadł z rozbitego pojazdu o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratownictwa medycznego. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora, jak też udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy, ścięli uszkodzone drzewo, gdyż zagrażało bezpieczeństwu ruchu drogowego. Zespół ratownictwa medycznego stwierdził, że poszkodowany nie wymaga leczenia szpitalnego i nie ma poważniejszych obrażeń. Akcja strażacka zakończyła się po około godzinie.

 BN

Fot. PPSP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz