TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O STOSOWANIE PRZEMOCY

fot.policja
Reklamy
Dwa najbliższe miesiące spędzi za kratami 39-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn. Mężczyzna jest podejrzany stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec członków swojej rodziny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Młodzieszynie zostali powiadomieni, że 39-letni mężczyzna znęca się nad członkami swojej rodziny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzany stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec najbliższych. Mundurowi zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu znęcania się fizycznego i psychicznego nad rodziną. Prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Wczoraj odbyło się posiedzenie sądu, gdzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz