31-letni mieszakniec Sochaczewa tymczasowo aresztowany za posiadanie narkotyków

Reklamy
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli w jego domu ponad 200 gramów marihuany. Prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Sochaczewianin został tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy.
Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że 31-letni mieszkaniec Sochaczewa jest w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. W zeszłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Funkcjonariusze zatrzymali 31-latka na jednej z ulic w Sochaczewie. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania zabezpieczono kilka torebek w których było ponad 200 gramów marihuany. Sochaczewianin trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci doprowadzili go do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu wpłynął wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

W ubiegłym tygodniu odbyło się posiedzenie sądu podczas którego podjęto decyzję o tymczasowym aresztowaniu 31-latka na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz