31-latek zatrzymany z podejrzeniem stosowania przemocy w rodzinie

fot.policja
Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy wobec żony. W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzut znęcania się nad członkiem rodziny. Wczoraj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali poinformowani, że 31-letni mężczyzna stosuje przemoc wobec swojej żony. Funkcjonariusze zatrzymali sochaczewianina i osadzili w policyjnym areszcie. Z ustaleń wynika, że mieszkaniec miasta od kilku lat ubliżał swojej żonie i stosował wobec niej przemoc fizyczną.

Podejrzany 31-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut znęcania fizycznego i psychicznego nad żoną. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec sochaczewianina środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd uwzględnił wniosek prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyznę na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz