21 Turniej Dzikich Drużyny w tym roku 27 maja

Reklamy

Ruszyły przygotowania do 21 już Turnieju Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Tegoroczne rozgrywki zaplanowane są na sobotę, 28 maja. Rywalizacja ponownie będzie miała miejsce na pięciu boiskach w Chodakowie. Jak zawsze gramy w kilku kategoriach wiekowych. Już dziś serdecznie zapraszamy! Intensywnie pracujemy w sztabie  organizacyjnym.

W poniedziałek, 30 stycznia br. pracę rozpoczął komitet organizacyjny zawodów. Zaplanowano zadania, podjęto pierwsze decyzje. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 7 w Sochaczewie, a przewodniczył mu poseł na Sejm RP Maciej Małecki, pomysłodawca i główny organizator Turnieju Dzikich Drużyn. W gronie organizatorów znajdują się również m.in.: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Urząd Miasta Sochaczew, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła Podstawowa nr 7, Klub Wolontariuszy CUS Sochaczew oraz kilka innych podmiotów, o których będziemy informować jeszcze niejednokrotnie.

Sochaczewski Turniej Dzikich Drużyn jest jedną z największych tego typu imprez sportowych w Polsce. Ponownie będzie też najpopularniejszym wydarzeniem piłkarskim na terenie powiatu sochaczewskiego w tym roku. Organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania. Jak przyznają, w Chodakowie trzeba się przygotować na udział nawet pół tysiąca zawodników i zawodniczek w kilku kategoriach wiekowych.

Więcej szczegółów na ten temat, turniejowy regulamin oraz system gier podawane będą na bieżąco. Na wiosnę ruszą zapisy, a trzeba pamiętać, że liczba zespołów jest ograniczona. Zatem już dziś warto zastanowić się nad nazwą i składem swojej ekipy. Wzorem roku poprzedniego, zgłoszenia do rozgrywek będę przyjmowane także w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz