Zdarzenie przed południem

Reklamy

MIZERKA Policja ustala okoliczności zderzenia dwóch pojazdów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 705 w Mizerce w gminie Nowa Sucha. Do kraksy doszło w czwartek, 26 stycznia około godziny 11.00.

Zgłoszenie o wypadku przyjął oficer dyżurny straży pożarnej z Sochaczewa. Na miejsce wypadku wysłane zostały dwa zastępy straży pożarnej i samochód operacyjny z jednostki ratowniczo – gaśniczej w Sochaczewie oraz zastęp z OSP z Nowej Suchej.

Po przybyciu w okolice Mizerki strażacy ustalili, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – opel i honda. Kierowca pierwszego samochodu był przytomny, ale nie mógł wydostać się z wnętrza pojazdu, gdyż drzwi były zablokowane. Konieczna była jego ewakuacja przez ratowników. Natomiast kierowca hondy wysiadł o własnych siłach z uszkodzonego auta. Nie wymagał też pomocy medycznej.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, tak, by oba samochody nie blokowały drogi. Opel, który w wyniku zderzenia zatrzymał się na drzewie na poboczu został ustabilizowany i postawiony na koła. Poszkodowanego kierowcę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze czynności strażaków polegały na odłączeniu akumulatorów oraz zebraniu z drogi rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji, którzy ustalają okoliczności wypadku.

BN

Fot. PPSP Sochaczew

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz