Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Gminie Młodzieszyn

Reklamy

To wyjątkowe wydarzenie raz w roku zmienia polskie ulice w niezliczone miejsca spotkań tych, którzy chcą pomagać innym. Towarzysząca zbiórkom radość, energia i entuzjazm budzą w ludziach chęć wspólnego działania.

W ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się kolejny, już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane będą na walkę z sepsą. Tradycyjnie z Orkiestrą grać będzie Gmina Młodzieszyn. Do zbiórki można się włączyć jak co roku, tradycyjnie: wrzucając datki do puszek kwestujących wolontariuszy oraz biorąc udział w wyjątkowym wydarzeniu – Gminnym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na który zaprasza Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk.

29 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 w GOK w Młodzieszynie odbędzie się Finał WOŚP. W programie wydarzenia przewidziano pokaz beatboxu G&B Technical Sounds oraz występy zespołów Orzeł J.I.M.B., SUAREL, Senior Band, Tajm, kawiarenkę przygotowaną przez KGW Harde Babki i KGW Kamionki z której dochód będzie przekazany na WOŚP oraz światełko do nieba w postaci zimnych ogni. Podczas Wielkiego Finału WOŚP nie zabraknie także licytacji. Obecnie trwa jeszcze zbiórka przedmiotów, dlatego zachęcamy aby osoby które chciałyby przekazać na aukcję swoje fanty, aby zgłaszały się do sekretariatu urzędu gminy.

„W tamtym roku zbiórki nie ułatwiała pogoda i forma licytacji, ponieważ przez pandemię nie mogliśmy się spotkać i były to licytacje telefoniczne. W tym roku po dwuletniej przerwie zapraszamy Państwa na Finał WOŚP do Gminnego Ośrodka Kultury. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne przedmioty i vouchery do wylicytowania np. voucher na Lot samolotem Tecnam Sierra,  voucher na fotobudkę czy usługi kosmetyczne oraz wiele innych. Mamy nadzieję, że kolejny raz pobijemy rekord i zakończymy Finał z pełną puszką.” – dodaje Monika Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn

,,Żyj zdrowo w zdrowym świecie!”  – pod tym hasłem odbędzie tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz