Dwumiesięczny areszt dla 30-latka

fot.policja
Reklamy

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie zarzuca się, że celowo uszkodził pojazd pokrzywdzonej, naruszył jej nietykalność cielesną oraz kilkukrotnie kierował wobec niej groźby karalne. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który zachowywał się agresywnie w stosunku do 39-letniej kobiety. Mężczyzna przyszedł do jej pracy i naruszył nietykalność fizyczną, kilkukrotnie kierował wobec niej groźby karalne, a także celowo uszkodził pojazd należący do pokrzywdzonej. Funkcjonariusze osadzili go w policyjnym areszcie.

W ubiegłym tygodniu 30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, naruszenia nietykalności fizycznej i kierowania gróźb karalnych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na skierowanie do sądu wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował 30-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz