Dwóch mężczyzn okradło szalet

Fot. KMP w Płocku
Reklamy

WYSZOGRÓD Choć do zdarzenia doszło prawie pół roku temu, to dopiero teraz policja z Komendy Miejskiej w Płocku zaprezentowała nagranie z monitoringu przedstawiające dwójkę złodziej niszczących wrzutomat od miejskiego szaletu w Wyszogrodzie. Zebrane w nim złotówki stały się łupem młodych ludzi.

Do zdarzenia doszło w nocy w sobotę, 20 sierpnia przy ul. Niepodległościw Wyszogrodzie. Dwóch nieustalonych sprawców wyrwało i uszkodziło szufladę przyjmującą pieniądze z wrzutomatu. Przez kilka lat elegancka miejska toaleta funkcjonowała bez większych perturbacji. Wygląd jej i czyste wnętrze było wzorcowym przykładem, że miejski szalet może być na światowym poziomie. Jednak włamanie do wrzutomatu okazało się, że wandale nie mają poszanowania do cudzej własności, w tym przypadku publicznej i potrafią zdewastować praktycznie wszystko. Teraz policjanci z posterunku w Wyszogrodzie poszukują prawców włamania do miejskiego szaletu.

Publikujemy wizerunki sprawców, licząc na państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawców zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerem tel. (47) 705 16 00 lub 705 16 01. Informację można też przekazywać osobiście w Posterunku Policji w Wyszogrodzie oraz telefonicznie dzwoniąc do prowadzącego postępowanie na tel. (47) 705 14 92 lub 705 14 94 – informuja wyszogrodzcy policjanci.

Cały film z monitoringu można zobaczyć na stronie KMP w Płocku.

 BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz