49-latek zatrzymany za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną

fot.policja
Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad członkami rodziny. Mieszkaniec gminy Brochów usłyszał już zarzuty i orzeczono wobec niego środki zapobiegawcze, m. in. nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
O tym, że prawo pięści to nie prawo podkreślaliśmy wielokrotnie. Każde działanie, które zmierza do wyrządzenia krzywdy członkom najbliższej rodziny powinno być ścigane.

Policjanci zatrzymali ostatnio 49-letniego mężczyznę, który zachowywał się agresywnie w stosunku do członków rodziny. Mieszkaniec gminy Brochów został osadzony w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

Przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz