22-letni mieszkaniec Sochaczewa podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków

Reklamy
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 70 gramów amfetaminy i ponad 35 gramów marihuany.
Policjanci podjęli decyzję o legitymowaniu młodego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna zachowywał się dość nerwowo i kurczowo trzymał kieszeń kurtki. Policjanci znaleźli w niej torebkę z białym proszkiem. Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze pojechali na przeszukanie do jego miejsca zamieszkania. W trakcie czynności zabezpieczyli kolejne torebki z białym proszkiem oraz susz roślinny. Znalezione środki zostały zważone i zbadanie. Okazało się, że 22-latek posiadał łącznie prawie 74 gramy amfetaminy i ponad 36 gramów marihuany.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał dwa zarzuty, które dotyczą posiadania narkotyków i posiadania ich znacznej ilości. Zastosowano wobec niego dozór Policji i zakaz opuszczania kraju. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz