Rozkręca się orkiestrowe granie

fot.podglądowe
Reklamy

SOCHACZEW W sochaczewskim sztabie WOŚP rozpoczęły się przygotowania do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, w powiecie sochaczewskim, za zbiórkę odpowiadać będzie sztab WOŚP – mieszczący się w hufcu ZHP.

Wielki finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Znowu na ulicach miasta i wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego będzie kwestować 300 wolontariuszy zaopatrzonych w identyfikatory, orkiestrowe puszki i charakterystyczne, czerwone serduszka.

W tym roku musieliśmy wprowadzić trochę zmian organizacyjnych, aby pogodzić działania sztabu i bieżącą działalność harcerską. Zwłaszcza, że w obu obszarach dużo się dzieje. Wszystko już działa sprawnie. Sztab jest już zarejestrowany. Obecnie trwa rejestracja wolontariuszy. Od poniedziałku, 28 listopada, ruszamy z dyżurami, które będą pełnić instruktorzy hufca i wolontariusze sochaczewskiego sztabu. Wszystkich, którzy w 2023 roku również chcieliby zagrać z orkiestrą i pomóc w organizacji wydarzenia, zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 18.00 do 19.30 – mówi Anna Wasilewska, komendant hufca, a w sochaczewskim sztabie WOŚP odpowiedzialna za promocję i komunikację.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.sochaczew.zhp.pl oraz polubienia profilu na Facebooku www.facebook.com/Sztab.WOSP.ZHP.Sochaczew, co pozwoli być na bieżąco z jego działaniami.

re

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz