Potrącony przez tira

fot.policja

TOPOŁOWA Na drodze krajowej nr 92 we wtorek, 29 listopada, około godziny 21.00 doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mężczyzna został potrącony przez pojazd ciężarowy man, kierowany przez 49-latka.

Pieszy poszkodowany w zdarzeniu doznał ogólnych obrażeń zagrażających jego życiu. Został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. W tym samym czasie poddano kierowcę mana badaniu na zawartość alkoholu w jego organizmie. Badanie to wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Pobrano mu też krew do badań na obecność środków odurzających, które działają podobnie do alkoholu. Na wynik trzeba trochę poczekać.

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności procesowe. Droga krajowa nr 92 była zablokowana, ale kierowcy mogli korzystać z objazdów.

Obecnie rwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze zarówno przez pieszych, jak i kierowców – apeluje asp. Agnieszka Dzik z biura prasowego KPP w Sochaczewie.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz