Morderstwo w biały dzień

Reklamy

SOCHACZEW Przed południem w czwartek, 8 grudnia Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie została powiadomiona, że w jednym ze sklepów Żabka, przy ul. Płockiej w Sochaczewie znaleziona została ranna 35-letnia kobieta.

– Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy okazało się, że kobieta miała liczne obrażenia ciała w tym rany kłute. Okaało się, że 35-latka nie żyje. Lekarz stwierdził zgon kobiety – mówi asp. Agnieszka Dzik z biura prasowego KPP w Sochaczewie.

Napastnik zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem. Rany były tak poważne, Że wskutek obrażeń kobieta zmarła. Na miejscu pracują sochaczewsy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. W obławie na nożownika uczestniczą policjanci z KPP w Sochaczewie, KPP z Płocka oraz policjanci z pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji z Radomia. Wykorzystane zostały też psy tropiące oraz śmigłowiec.

Policja i prokuratura nie podaje szczegółów z tej sprawy. Jak informuje Agnieszka Dzik intensywne poszukiwania cały czas trwają.
Z nieoficjalnych informacji, które udało się ustalić redakcji “Expressu Sochaczewskiego” wynika, że sprawa ma podłoże rodzinne. Najpewniej 35-latkę zamordował jej mąż w skutek kłótni, w której użył noża. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta chciała się z nim rozwieść, bo nie układał się najlepiej ich związek. Chciała zakończyć nieudane małżeństwo i złożyła już pozew rozwodowy. Czy tak było w istocie, to wykaże policyjne śledztwo, które trwa.
Szerzej na ten temat w najnowszym numerze Expressu Sochaczewskiego, we wtorek, 13 grudnia.

BN

fot.KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz