Zapraszamy na kiermasz świąteczny

fot.pixabay

 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Hotel Chopin w Sochaczewie  zapraszają w niedzielę, 11 grudnia na X jubileuszowy kiermasz świąteczny „Boże Narodzenie na Mazowszu”.

 Kiermasz odbędzie się w godzinach 10.00-15.00 w hotelu Chopin, ul. Traugutta 21 (sala balowa I piętro).

 Swoje rękodzielnicze wyroby zaprezentuje ponad 60 wystawcy z całego powiatu sochaczewskiego i nie tylko. Stoiska wystawiennicze będą miały, m.in.: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Chodakowa, ZS RCKU, ZS im. J. Iwaszkiewicza, ZS Teresin, Szkoła Podstawowa z Gawłowa, Miejskie Przedszkole nr 1 z Sochaczewa. Będzie też Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Załuskowa, Zespół Szkół Specjalnych z Erminowa, Warsztat Terapii Zajęciowej z Chodakowa czy lokalne koła gospodyń wiejskich a nawet drużyny harcerskie, które będą sprzedawać ozdoby świąteczne z przeznaczeniem zebranych środków na cele charytatywne.

Kiermasz, jak co roku wspiera akcje pomocowe – tym razem pojawi się stoisko, gdzie będzie można zakupić ozdoby świąteczne a tym samym wesprzeć zbiórkę na rzecz 4-letniego Józia, mieszkańca gminy Sochaczew, który zmaga się z bardzo ciężkim, złośliwym guzem nowotworowym jamy brzusznej – neuroblastomą.

Na uczestników czekać będzie degustacja potraw świątecznych, konkursy, występy dzieci a także urodzinowy tort. Pojawi się też św. Mikołaj, który rozdawać będzie słodkie upominki.

Program

10.00 Rozpoczęcie kiermaszu świątecznego;

10.30 Uroczyste otwarcie kiermaszu:

            – przemówienia gości,

            – wspólne kolędowanie,

            – tort jubileuszowy,

            – rozstrzygnięcie konkursu na najatrakcyjniejsze stoisko.

11.20 Występ Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca „Folklorek”;

12.00 Degustacja potraw świątecznych;

12.15 Konkursy i zabawy ze św. Mikołajem;

12.30 Występ Drużyny Marzeń z Miejskiego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie w przedstawieniu „Zaczarowany śnieg”;

13.15 Konkursy i zabawy ze św. Mikołajem;

13.30 Występ świąteczny Grupy Odkrywców z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Sochaczewie;

14.00 Degustacja potraw świątecznych;

14.15 Konkursy i zabawy ze św. Mikołajem;

15.00 Zakończenie kiermaszu.

Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie wolnego czasu i odwiedzenia naszego świątecznego kiermaszu w niedzielę, 11 grudnia w hotelu Chopin.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz