Odpowie za kradzież portfela

fot.pixabay
Podczas zakupów zabrał portfel pozostawiony przez mieszkankę powiatu sochaczewskiego przy kasie sklepowej. Kryminalni ustalili sprawcę przestępstwa i doprowadzili do komendy. Mężczyzna odpowie za kradzież portfela z zawartością pieniędzy i kart płatniczych. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Mieszkanka powiatu sochaczewskiego zrobiła zakupy w jednym z sochaczewskich sklepów i przez nieuwagę zostawiła portfel przy kasie sklepowej.

Późnym wieczorem zauważyła brak portfela w którym było 1000 złotych i karty płatnicze. Szukała go w domu i w samochodzie. Wpadła na pomysł, żeby pójść do sklepu w którym robiła zakupy i okazało się, że portfel zabrał mężczyzna, który stał za nią w kolejce do kasy.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że sprawcą przestępstwa jest 53-letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i kart płatniczych. Ustalono, że po wyjściu ze sklepu zabrał gotówkę, a portfel z kartami wyrzucił.

Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz