Nowe oświetlenie w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie

28 listopada w Gozdowie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Modernizacja oświetlenia w SP Młodzieszyn”. Gmina Młodzieszyn na realizację powyższego zadania otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości 100 tysięcy złotych w ramach programu 2022-OA-2 pn. „Modernizacja oświetlenia”. Całość inwestycji wyniesie 120 tysięcy złotych. W ramach zadania zostanie wymienionych, aż 400 szt. opraw ze starych lamp jarzeniowych na nowe energooszczędne oprawy ze świetlówkami ledowymi.

Uroczyste podpisanie umów nastąpiło pomiędzy Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – Markiem Ryszką w obecności Ministra Macieja Małeckiego, a Wójtem Gminy Młodzieszyn Moniką Pietrzyk i Skarbnikiem Gminy Młodzieszyn Małgorzatą Zawadzką.

Dziękujemy Ministrowi Maciejowi Małeckiemu za pomoc i wsparcie w pozyskaniu dofinansowania, jak również Prezesowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – Markowi Ryszce za kolejne przyznane środki finansowe dla gminy Młodzieszyn. W obecnych czasach dofinansowanie na wymianę oświetlenia na energooszczędne jest bardzo znaczące, ponieważ pozwoli na obniżenie kosztów za energię elektryczną w naszej największej szkole.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz